O mnie


Cześć, nazywam się Łukasz Formella

Jako typowy Petrolhead od zawsze fascynowały mnie samochody i wszystko z nimi związane. Przez przypadek i nieświadomie, odwiedziłem kiedyś we wrześniową niedzielę pewne miejsce w małej miejscowości Nurburg w Niemczech. Od tamtej wizyty minęła już ponad dekada a do dzisiaj bardzo dobrze pamiętam tą kilkunastu minutową przejażdżkę 😉  Było to seryjną jeszcze wtedy, Hondą Civic Type R EP3.

Po tamtym wydarzeniu odwiedzam już regularnie tor Nurburgring w Niemczech, w szczególności jego Północną Pętlę, czyli Nordschleife. Postanowiłem podzielić się z Wami wszystkimi tym, co w przeciągu tych już 16 lat zobaczyłem i czego doświadczyłem na tym najtrudniejszym i najpiękniejszym wyścigowym torze na świecie. Wszystko to z pozycji amatora i normalnego kierowcy. Jak większość z Was, nie posiadam licencji wyścigowej czy rajdowej a lubię czasami po prostu przejechać się po torze wyścigowym.


Zapraszam serdecznie na mój profil Facebookowy  Nring.pl   gdzie codziennie zamieszczam różne zdjęcia, wydarzenia i filmy z Zielonego Piekła.

Zapraszam też do śledzenia konta na Instagramie – @nring.pl