Wirtualna kawa

Cześć. Na instagramowym profilu @nring.pl, facebooku i tu na blogu inspiruję i pomagam Wam dostać się do Zielonego Piekła czyli na kultowy tor Nurburgring. Dzielę się wiedzą., podpowiadam i doradzam. Jeśli w podziękowaniu chcesz postawić mi kawę, będzie mi bardzo miło.

Wszystko bez logowania, szybko i wygodnie /BLIK, płatności online/.

Wspieraj twórczość i kup kawę dla Nring.pl

>>>https://buycoffee.to/nringpl<<<

Patronite

Będę całkiem szczery – długo się broniłem, bo było mi po prostu trochę głupio. To co robię, robię za darmo w moim prywatnym czasie. Jednak utrzymanie platform, czy korzystanie z zautomatyzowanego systemu newslettera, kosztuje. Nie ma u mnie nigdzie nachalnych reklam, wyskakujących okienek z reklamami i postaram się, aby nigdy ich tutaj nie było. Nie wyobrażam sobie żeby w każdym wpisie czy wideo, namawiać Was do sprawdzania i zakupu polis OC/AC w zamian za jakiś bonus. Nie chcę działać tutaj też kosztem mojej rodziny czy pracy zawodowej, a czas ma dla mnie ogromne znaczenie. Zakup sprzętu do dokumentowania wszystkiego, miesięczne abonamenty to niestety kosztyWspierając mnie pozwalasz mi działać a wszystkie dodatkowe środki od Ciebie bardzo ułatwią i usprawnią mi pracę. Fajnie było by od czasu do czasu kupić np zdjęcia z Racetracker.de Wspierając mnie pozwalasz mi zrezygnować częściowo z pracy zarobkowej i dajesz cenny CZAS żebym mógł tworzyć materiały dla Ciebie

Wszystko co tworzę, robię z myślą o promowaniu Nurburgringu w Polsce i dostępności wiedzy na jego temat dla każdego, dlatego nagrody dla patronów i patronek stworzyłem w taki sposób by jakoś im się odwdzięczyć, ale nie pozbawiać nikogo dostępu do wiedzy (przez zakładanie np. osobnej grupy na Facebooku). Mamy naszą otwartą grupę Nring.pl i to na niej będę robił dedykowane wpisy Patronite czyli np: co mam w planach, nad czym pracuje, będę liczył na Wasze sugestie odnośnie tego o czym pisać, co wyjaśniać, wszystkie rozliczenia itd. Dlatego za wsparcie mnie, niezależnie od kwoty, otrzymasz (zawsze) moje osobiste podziękowanie oraz możliwość decydowania o temacie, który poruszę na blogu.

Jak działa wsparcie?

Korzystam z portalu patronite, ponieważ jest bezpieczny dla mnie i dla Ciebie. Mozesz dokonac jednorazowej wpłaty z dowolnego progu, możesz też zapisać się na np: 3, 6, 12 miesięcy subskrypcji na kwotę 10, 20, 50, 100, 300 lub 500 zł i możesz w każdym momencie zrezygnować.

Tak to wygląda po pierwszych wpłatach dla mnie:


Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz się rejestrować na tym portalu, nie masz czasu lub cokolwiek innego, możesz wesprzeć mnie wpłatą poprzez PayPal.

paypalme/lukaszformella

Jeżeli chcesz bezpośrednio wpłacić na konto bankowe odezwij się do mnie na email: lukasz@nring.pl


Oto mój adres do na profilu Patronite:

https://patronite.pl/nringpl

Lista PATRONÓW /próg Karuzela, Schwedenkreuz, Fuchsrohre/ :

    • Michał Matejkiewicz